1 vote, average: 4.00 out of 51 vote, average: 4.00 out of 51 vote, average: 4.00 out of 51 vote, average: 4.00 out of 51 vote, average: 4.00 out of 5 (1 ocjena, prosjek: 4.00 od 5)

Morate biti registirani član kako bi mogli ocjeniti igru.

Sportske igre Gazda 0

Foot Chinko

INFORMACIJE O IGRI
Foot Chinko je igra koja je mješanac nogometa i japanske popularne igre Pachinko (slična fliperu) koja se igra po njihovim kazinima. U ovoj igri cilj je osvojiti redom 9 raznih kupova. Odaberite svoj tim i započnite u Oceania kupu a putem ćete moći osvojiti europsko prvenstvo i olimpijske igre. Kad pređete sve prepreke doći ćete i do ultimativnog takmičenja i to svjetskog nogometnog prventsva. Svaka sljedeća igra donosi nove izazove i sve je teža. Srećom tu su bodovi sa kojima možete kupiti poboljšanja koja će vam pomoći da pobijedite.

Igrate tako da ispucate nogometnu loptu na teren i izbjegavajući razne prepreke i protivničkog golmana zadate određeni broj golova koji će vas dovesti do pobjede. Morat ćete pobijediti više od 90 utakmica kako bi postali najbolji na svijetu.